داران وب سایت

افتتاح حساب

 • حساب کاربری داران چه ویژگی هایی دارد و چطور ساخته میشود؟

  داران یک پلتفرم امن برای سرمایه گذاری مستقیم، در سبدهای دارایی با سوددهی‌های مختلف است. برای ساخت حساب کاربری در سایت داران، بر روی شروع سرمایه گذاری کلیک کرده و پس از پاسخ به چند سؤال، وارد حساب کاربری شخصی خود شوید. این حساب کاربری، امکان سرمایه‌گذاری حرفه‌ای و استفاده از انواع مشاوره‌های مالی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

 • آیا افتتاح حساب در داران برای من هزینه ای دارد؟

  خیر. افتتاح حساب و استفاده از تمامی خدمات داران به‌صورت کاملاً رایگان برای شما امکان‌پذیر است.

 • حداقل سرمایه برای شروع فعالیت چقدر است؟

  یکی از فلسفه‌های تیم سرمایه‌گذاری داران، فراهم‌آوری امکان سرمایه‌گذاری برای همه‌ی افراد، با هر میزان درآمد و سرمایه‌ای است. از این بابت، هیچ حداقلی برای سرمایه گذاری در داران، استفاده از مشاوره‌های مالی و برخورداری از مزایای بازار سرمایه برای شما عزیزان وجود ندارد. در واقع تعیین مدت، میزان پیش پرداخت و مبلغ سرمایه گذاری ماهانه، کاملا در اختیار شماست.

 • آیا انتخاب ترکیب دارایی و انجام سرمایه گذاری در صندوق های درآمد ثابت، طلا،و سهام به عهده من است؟

  استراتژی تیم سرمایه‌گذاری شرکت داران ، فراهم آوری بیشترین سود برای شما و درعین‌حال جلوگیری از آسیب به اصل سرمایه‌‌‌تان است. از این بابت، پس‌ازآنکه میزان ریسک‌پذیری‌تان را سنجیدیم، سرمایه شما را حداقل تا سه ماه در صندوق‌های درآمد ثابت (با سود روزشمار، ثابت و صد در صد تضمینی ۲۴ درصدی) سرمایه گذاری می‌کنیم. این عمل باعث می‌شود حاشیه سود امنی برای سرمایه گذاری شما ایجاد شود و سرمایه‌گذاری‌های ریسکی‌تر در صندوق‌های طلا و سهام، از سود سرمایه‌ی شما در صندوق درآمد ثابت انجام شود. در نتیجه نوسانات بازار سرمایه، هیچ‌گاه به اصل پول شما آسیبی وارد نمی‌کند.

سود دهی

 • سود سرمایه گذاری در پلن های سرمایه گذاری داران چقدر است؟

  سود سالانه دارایی‌های مالی شما،‌ بسته به درجه ریسک‌پذیری‌تان می‌تواند بین ۲۴ تا ۴۰ درصد محاسبه گردد. درواقع انتخاب هر کدام از دارایی‌های مالی پرریسک‌تر (با سود متغیر) و دارایی‌های مالی بی‌خطر (با سود ثابت)، آورده‌ی متفاوتی را متوجه سرمایه‌تان خواهد کرد.

 • آیا به اصل و سود سرمایه من مالیات تعلق میگیرد؟

  خیر. سرمایه گذاری در «داران» معاف از مالیات بوده و طی این سرمایه‌‌گذاری، هیچ‌گونه مالیاتی به اصل و سود سرمایه‌ شما تعلق نمی‌گیرد.

امنیت سرمایه

 • آیا سرمایه من در حساب شرکت داران نگهداری می شود؟

  خیر. سرمایه شما مستقیماً در صندوق‌های مختلف، سرمایه گذاری می‌گردد. بااین‌حال، هر زمان که بخواهید، می‌توانید اصل و سود سرمایه‌تان را از این صندوق‌ها استعلام کرده و از طریق اپلیکیشن داران آن را وصول کنید.

 • اگر یک یا چند ماه مبلغ ماهیانه را واریز نکنم، روند سرمایه گذاری ام مختل می شود ؟

  خیر. با ایجاد وقفه در واریز وجوه ماهانه، سوددهی سرمایه‌ی موجود شما ادامه پیدا خواهد کرد، اما در صورت عدم سرمایه‌گذاری ماهانه، زمان تحقق هدف مالی شما برای سرمایه‌گذاری به تأخیر خواهد افتاد.

 • آیا سرمایه من در حساب شرکت داران نگهداری می شود؟

  خیر. سرمایه شما مستقیماً در صندوق‌های مختلف، سرمایه گذاری می‌گردد. بااین‌حال، هر زمان که بخواهید، می‌توانید اصل و سود سرمایه‌تان را از این صندوق‌ها استعلام کرده و از طریق اپلیکیشن داران آن را وصول کنید.

 • آیا محدودیتی برای جایه جایی اصل سود سرمایه من وجود دارد؟

  خیر. هیچ محدودیتی برای جابجایی اصل و سود پول شما وجود ندارد. در نتیجه هر زمان که اراده کنید، می‌توانید از طریق دکمه پرداخت، تمام یا بخشی از سرمایه خود را جابجا کنید.

 • چرا به جای سرمایه گذاری مستقیم در صندوق های سرمایه گذاری ، از طریق داران سرمایه گذاری کنم؟

  سرمایه گذاری در پلتفرم داران، بر اساس میزان ریسک پذیری شخص شما انجام شده و به سرمایه‌گذاری بهینه و شخصی‌سازی‌شده در صندوق‌های موجود می‌انجامد. علاوه بر این، داران از هدر رفت وقت شما برای صدور و ابطال‌ مالکیت دارایی‌های مختلف هم جلوگیری می‌کند. همچنین با استفاده از داران، برخلاف اکثر صندوق‌های سرمایه‌گذاری، امکان مشاهده‌ و مقایسه‌ سود دارایی‌هایتان را به تفکیک در اختیار خواهید داشت. در واقع شما با استفاده از پلتفرم داران هم، مستقیماً در حال سرمایه گذاری در این صندوق‌ها هستید؛ با این تفاوت که دیگر از حضور فیزیکی و درگیری با مناسبات پیچیده‌ی بازار سرمایه خبری نخواهد بود و روند سرمایه‌گذاری شما به سادگی هر چه تمام‌تر انجام خواهد شد.

 • چه تضمینی برای امنیت سرمایه من و اعتماد به شرکت داران وجود دارد؟

  صندوق‌های همکار با شرکت داران، همگی تحت نظارت بانک مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار هستند. صندوق‌هایی که از اعتبار بالایی در بازار سرمایه برخوردارند و تاکنون حدود ۱۷۰ هزار میلیارد تومان دارایی را تحت مدیریت خود داشته‌اند. سرمایه شما نیز مستقیماً در این صندوق‌ها سرمایه گذاری می‌گردد. از این بابت، می‌توانید در رابطه با امنیت سرمایه خود کاملاً مطمئن بوده و سرمایه خود را از طریق داران رشد دهید.